0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Санрой (1 феромон)

10 смужок. Апі-Сан, Росія
Ціна:30,00 грн.
Опис СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ
Смужки з картону просочені специфічним аттрактантом. Упаковують у полімерні пакети з фольги по 10 смужок.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Має виражену приваблюючу дію для медоносних бджіл.
ПОКАЗАННЯ
Препарат, призначений для залучення й ловлі роїв на пасіках у період роїння бджолиних родин.
ДОЗИ Й СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Препарат застосовують у період роїння бджолиних родин – з початку червня й до кінця літа. Для попередження втрати й піймання роїв бджіл, підготовляють кілька вуликів або пасток з 4-6 стільниковими рамками 3-х років використання й вощиною. На передні стінки вуликів/пасток у льотковій зоні кнопками прикріплюють по 1 смужці препарату, усередині між рамками на V-подібному металевому гачку або дерев'яній шпильці підвішують ще по одній смужці. Вулики виставляють на південній стороні пасіки в один ряд. Пастки розвішують на тичках або деревах на рівні 3-5 м від землі (льотками на південний схід) з боку пануючих вітрів.
У роївнях використовують по 1 смужці препарату, закріплюючи її на внутрішніх стінках роївень. Підготовлені роївні розвішують на південній стороні пасіки в один ряд на тичках або деревах на рівні 3-5 м від землі з боку пануючих вітрів. Після піймання рою й витримування його в прохолодному темному приміщенні до вечора, бджіл пересаджують у вулик на стільники.
ПОБІЧНІ ДІЇ
У рекомендованих дозах не спостерігаються.
ПРОТИПОКАЗАННЯ
Не встановлені.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Упакування слід відкривати безпосередньо перед використанням. невикористані смужки, Що залишилися в упакуванні, герметично загортають у побутовий поліетиленовий пакет.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
У сухому місці, удалині від нагрівальних приладів і джерел вогню, окремо від харчових продуктів і кормів для бджіл при температурі від +5 до +25 °С.
Термін придатності – 3 року з дня виготовлення.
ВИРОБНИК
АПИ-САН, Росія.