0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Варотом

10 смужок. Діюча речовина: флувалінат. Дозування: 2 смужки на сім'ю. Сербія
149,00 грн.
Ціна:135,00 грн.
Опис
Варотом використовується для лікування бджолосімей від варроатоза. В упакуванні 10 пластинок. Одна пластинка містить 80 мг флувалината. Флувалинат - нопиретроїт широкого спектра, ефективно діє як отрута на нервову систему кліща, приводячи його до швидкої загибелі. Застосування ліків не має тимчасових обмежень, ставиться між 3 і 4, 7 і 8 рамками. Пластинки залишаються у вулику на 30—35 днів. Застосовується провесною й пізньої восени. Досить, щоб пластинка торкнулася 10—15% бджіл, які рознесуть флувалинат по всьому вуликові. Обробку можна зробити й узимку за умови, що температура не нижче 10 °С.
Рекомендації з дозування:
Як показали дослідження, при використанні хімічних препаратів найбільше нешкідливо для бджіл, людину й навколишнього середовища застосування тимолу, його можна використовувати, запилюючи верхні бруски сот з розрахунку 2 г на вуличку двічі з інтервалом через 3—4 дня, поміщаючи в холщевих мішечках поверх рамок, по 8—10 тимола на родину на 30 днів. Слід обприскувати 10-процентним спиртовим розчином сильно уражений запечатаний розплід, згодовувати із цукровим сиропом (1 г на 5 л) 3- 4 рази по 100-150 г на вуличку з інтервалом 4-7 днів. Розміщати на дні вулика 10-процентну неїстівну пасту треба на 1-1,5 місяця. Пасту готовлять, змішуючи 100 г тимолу з 400 г підігрітого медичного вазеліну й 500 г порошку мела. Її наносять по 100-150 г на пергаментний папір (20x30 див) або плівку й кладуть на дно вулика під центральним стільником. Очищаючи гніздо від пасти, бджоли звільняють себе від кліщів, які, обсипаючи на неї, гинуть. Тимол легко вивітрюється , тому при згодовуванні й при застосуванні з пастами він не попадає в мед і інші продукти бджільництва, але якщо й потрапить, то лиха не буде, тому що його застосовують у медицині при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, серцевої недостатності, гельмінтозах, лямбліозі й інших хворобах.
Спосіб і тривалість застосування:
Можна періодично обробляти стільникові рамки порошком тимолу в сховищах. Використання тимолу при осінньої й весняної підгодівлях (1г на 5л сиропу) попереджає й лікує бджіл від нозематозу й бактеріальних інфекцій. Якщо паралельно з підгодівлею бджіл навесні оприскувати тимоловою водою (1 г на 5 л води) дно й стінки вулика, то на тривалий час відступить аскосфероз.
Виробник: Сербія.Євротом.