0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Здорова бджілка

10 доз. Україна
Ціна:98,00 грн.
Опис Лікувальний препарат для бджіл «Здорова бджілка» може бути застосований для лікування та профілактики нозематозу, аскосферозу та гнильців у бджіл.
«Здорова бджілка» — лікувальний препарат для бджіл. Він є фунгібактеріцидом з протинозематозним ефектом, що може бути застосований для лікування та профілактики нозематозу, аскосферозу та гнильців у бджіл. Досить високий ефект показав при згодовуванні бджолиним сім"ям при активації латентних вірусних інфекцій. Діючою речовиною є біоорганічні сполуки, що в визначеній концентрації не тільки не токсичні для бджіл, але значно продовжують триваїість їх життя в лабораторних дослідах та збільшують кількість розплоду в дослідах на бджолиних сім"ях в природних умовах (дані оброблені статистично та є вірогідними).
Препарат розфасований в флакони об"ємом 10 мл.
Колір: від прозорого до коричневого. Може утворювати осад, шо не впливає на ефективність вказаного препарату.
Застосовується шляхом згодовування з цукровим сиропом, канді, медом залежно від погоди, активності бджіл та наявності кормів. Препарат слід додавати до корму одна доза на 0,5 — 1 л (50% сиропу, 1:1) чи 1 кг канді. Для ретельного змішування з кормом, препарат бажано попередньо розвести невеликою кількістю води (5-10 мл), затим перемішати з рідкими складовими канді (в разі, коли саме він використовується) і тільки після того добавити в цукрову пудру і ретельно вимішати.
Лікувальний корм згодовувати бджолам двічі з інтервалом в 5-12 днів по 0,25-1 л на бджолосім"ю (-125 мл на 1 вулочку). У випадку повільного споживання канді, інтервал між 1-м та 2-м згодовуванням витримувати, після того як закінчилась 1-ша порція. В холодну пору року лікувальний канді (1 частина меду до 3,5 частин цукрової пудри + препарат) достатньо дати в дозі 300 г на сім"ю з інтервалом в —12 днів. Після розведення з цукровим сиропом препарат не втрачає активність при зберіганні в холодильнику протягом 12 діб. (більші терміни не досліджувались).
Препарат «Здорова бджілка» запропонований для випробуванням канд. хім. наук П. Г. Дульнєвим (Інститут біоорганічної хімії НАНУ). Лабораторні випробування та перевірка на бджолиних сім"ях в природних умовах вказаного препарату відбувалась поряд з аналогами, що вважались до недавніх пір кращими в нашій країні та за кордоном (фумагіліном, нозематом, аскоцином, ністатіном тощо) проти вказаних захворювань на протязі 8 останніх років в відділі патології бджіл Інституту бджільництва ім. П. І. Прокоповича (канд. біол. наук Т. М. Єфіменко та інженерний склад відділу). Враховуючи, що згадані аналоги є антибіотиками, що в останні роки заборонені для застосування в ряді країн Європи в зв"язку з тим, що вони небажані в продуктах бджільництва, нами пропонується для широкого випробування в виробництві з метою вивчення попиту та оцінки бджолярами партія препарату, що являє собою біоорганічну речовину, що не належить до антибіотиків і є безпечною для бджіл.
В флаконі 10 доз, розрахованих на 5 або 10 л цукрового сиропу, що достатньо для лікування 10 сімей (по 0,5-1 л на бджолину сім"ю залежно від сили та пори року).