0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Апівароль

25 табл., 1 табл. на сім'ю. Діюча речовина - амітраз. Таблетки для обкурування. Пулави, Польща. Термін придатності до 07/21р.
Ціна:410,00 грн.
Опис Таблетки для діагностики й знищення варроатоза бджіл. Таблетка, при запалюванні жевріє без полум'я, виділяючи при цьому значна кількість диму з Амитразом.
Апівароль, Биовет-Пулави, Польща (таблетки)
Апівароль— таблетки для діагностики й знищення варроатоза бджіл.
Інструкція із застосування препарату Апівароль
СКЛАД: Амитраза — 12,5 мг
Стабілізатор — 25мг
Маса табл. — 0,7 г
ОПИС: Таблетки для фумігації, діагностики й боротьби з варроатозом бджіл.
Активна субстанція для боротьби з варроатозом у лікарському препараті Апівароль – це Н-Метилбіс (2, 4-диметилфенилиминометил) амін. Склад маси, з якої полягає таблетка, при запалюванні жевріє без полум'я, виділяючи при цьому значна кількість диму. При температурі горіння починається випар і сублімація активної субстанції, яка, змішуючись із димом, рівномірно поширюється в повітрі, заповнюючи вулик. Амитраз, який поширюється з димом, виявляє збудлива дія на нервову систему паразитів, викликаючи її загибель. Уражені паразити відпадають від бджіл на дно вулика й гинуть протягом 2-72 годин. Правильно застосований Апівароль не викликає загибелі незакритих бджолиних личинок і не гальмує процес відкладання яєць бджолиною маткою.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ: Діагностика й лікування варроатоза бджіл.
ПРОТИПОКАЗАННЯ: Не слід застосовувати препарат у процесі виробництва споживчого меду.
Не робити обробку бджіл димом при температурі до +10 С.
ПОБІЧНІ ДІЇ: При неправильному використанні можуть загинути личинки бджоли.
ВЗАЄМОДІЇ З ІНШИМИ ПРЕПАРАТАМИ: Не виявлені.
ДОЗУВАННЯ Й ЗАСТОСУВАННЯ: Апівароль є досить ефективним засобом проти паразитів, що гніздяться на тілі бджоли. Не знищує паразита і його форм, що розбудовуються, гніздяться на закритій бджолиній личинці. Найкращий результат боротьби з варроатозом досягається при дворазовому окурюванні навесні й двох- або трикратному окурюванні восени з інтервалом в 4-6 днів, коли у вулику перебуває найменша кількість закритих бджолиних личинок. Під час медоносного сезону боротьбу з паразитами варто робити шляхом вирізання карманчиков із запечатаними личинками.

СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУР: III, IV Весняне лікування
V, VI, VII
Вихід личинок бджоли
VШ, IХ, Х
Осіннє лікування після останнього медозбору
Осіннє лікування після останнього медозбору.
Окурювання проводиться ввечері після останнього обльоту бджіл. Одна таблетка містить одну лікувальну дозу, достатню для одного окурювання бджолиної родини. Процедуру можна повторити залежно від потужності бджолиної родини й ступені поразки паразитами. Таблетку слід затиснути щипцями й підпалити вогонь, що з'явився, здути. Тліючу таблетку покласти на вузьку (3-4 див) смужку густої металевої сітки, яка полегшить доступ повітря до таблетки. Тліючу таблетку разом із сіткою ввести через льоток у вулик, помістивши її на дні під рамками. Закрити льоток на 20 хвилин. Після цього льоток відкрити й переконатися, що таблетка дотліла. Якщо таблетка не догоріла, процедуру необхідно повторити. При діагностиці варрооза слід надходити таким чином, як описано вище, попередньо помістивши на дні вулика аркуш паперу. Через годину після початку окурювання слід вийняти папір і перевірити, залишилися чи на ній самки паразитів.
ОБМЕЖЕННЯ: Мед-30 днів.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Берегти від світла.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ : 8 місяців.
ЗАПОБІЖНИЙ ЗАХОДИ: Підчас процедури слід дотримуватися загальних заходів безпеки, прийнятих при обігу із препаратами, призначеними для боротьби з паразитами. Не вдихати дим від препарату.
Уникати влучення диму в очі.
Ховати препарат від дітей.
Амитраз токсичний для риб. Уникати влучення препарату у водойми.
Препарат застосовувати відповідно до вказівок ветеринарного лікаря.
ТІЛЬКИ ДЛЯ БДЖІЛ
Упакування: 25 таблеток
Виробник: Біовет-Пулаві, Польща