0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Міль-стоп, 10 смужок, Україна

1 смужка на 10 рамок, виробник ДВП Скіф. м. Київ, Україна
Ціна:56,00 грн.
Опис для дезодорації сотосховищ і боротьби з личинками воскової молі й дорослими комахами.
ЗАХИСНА ГОЛОГРАМА НА ВПАКУВАННІ!
(перевіряйте наявність захисної голограми)
ФОРМА ВИПУСКУ
Картонні пластини розміром 150х25х2,5 мм, що містять у якості діючого речовини вапортрин, ефірні масла ялиці сибірської й лаванди вузьколистої
ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
Має інсектицидну властивість із пролонгованим строком фумігаційної дії, що забезпечують 100% загибель воскової моли на всіх стадіях її розвитку.
ДОЗИ Й СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Стільник, не зруйнований міллю й слабоуражений, придатний для подальшого використання, а також воскосировину, піддають обробці, поміщають у герметичні сотосховища (щільні целофанові мішки, ящики або корпуси вільних вуликів, викладені целофаном) і обробляють засобом Міль-Стоп. Для цього, в упакуванні кожної пластини проробляють 4 отвори по кутах і в центрі, діаметром до 1см, а потім поміщають на верхні бруски рамок зі стільником або зверху воскосировину й щільно впаковують. Обробку проводять із розрахунку дві пластини на 10-12 рамок суші або на 0,1 м3. Експозиція становить 90 днів, після чого пластини видаляють і утилізують.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Соторамки, піддані обробці засобом Міль-Стоп згідно з інструкцією , не токсичні для бджіл і маток. Мед, відкладений у соторамках, оброблених Міль-Стоп відповідно до інструкції, використовують у їжу на загальних підставах.
УПАКУВАННЯ
10 пластин у герметично закритих пакетах з фольги.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
В упакуванні підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 до + 25ºС.
Строк придатності
3 роки з дня виготовлення.
ТУ 9392-028-18678116-10.