0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Варостоп

10 смужок. Діюча речовина: флуметрин. Дозування: 2 смужки на сім'ю. Болгарія
139,00 грн.
Ціна:135,00 грн.
Опис Варостоп — смужки проти кліщів Varroa. Тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрином.
Варостоп, Примавет-Софія, Болгарія
Інструкція із застосування препарату Варостоп ®
Варостоп — смужки проти кліщів Varroa
Варостоп являє собою тонкі деревні смужки, просочені активною речовиною флуметрином.
Флуметрин представляє синтетичний пиретроид з контактним акарицидным ефектом проти кліщів Varroa destructor (раніше называлься Varroa jacobsoni) і який не виявляє шкідливі впливи на бджіл, маток, личинок.
Склад: Кожна смужка містить 3,6 мг флуметрина (Flumethrinum). Кожне впакування містить 10 смужок.
Форма впакування: кожне впакування містить моток по 10 герметично впакованих стрічок (смужок).
Дія: синтетичний пиретроїд (флуметрин), що входить до складу препарату Варостоп має надійну контактну інсектицидну й акарицидну дію проти збудників варроатоза — кліща Varroa Jacobsoni. Відрізняється високою акарицидною активністю — до 100%. Паралізує нервову систему кліщів і значно знижує їхню популяцію. Флуметрин має винятково селективну дію проти кліщів Varroa Jacobsoni і не шкодить бджолиним родинам. Відсутні дані про придбану стійкість кліщів до флуметрину.
Показання: Для діагностики, профілактики й лікування варроатоза в бджіл.
Протипоказання: не застосовувати в період медоноса.
Спосіб застосування: смужки разгерметизувати безпосередньо перед застосуванням. Через дві рамки закріплювати по одній стрічці. Обробка бджолиних родин препаратом Варостоп здійснюється: — провесною — коли в бджолиної родини личинки, предкуколки й лялечки займають незначний простір; — улітку — наприкінці липня — на початку серпня, коли матки обмежено відкладають яйця, площа з личинками, предкуколками й лялечками незначна, а інша площа заповнена медом, і більшість самок кліщів перебуває на бджолах. Обробка здійснюється безпосередньо після відкачки меду центрифугою з головного бджолиного медоноса; — восени — у вересні, коли площа із бджолиними личинками, предкуколками й лялечками значно зменшується.
Дозування: доза залежить від сили бджолиної родини. Для відвідків й слабких бджолиних родин: 1-4 смужки. Для нормально розвинених і сильних бджолиних родин: 2-4 смужки. Стрічки тримати у вулику 35 днів, але не більше 6 тижнів. Для діагностики варроатоза необхідно на дно вулика покласти білий, промазаний жиром аркуш паперу, смужки тримати 24 години й у такий спосіб виявити результат діагностики.
Спосіб зберігання: у сухих і провітрюваних приміщеннях при температурі від 15° до 30°C.
Захищати від дії прямих променів світла.
Тримати подалі від джерел тепла й у місцях, недоступних для дітей.
Виробник: «Примавет-Софія» ООД, Болгарія