0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Еко-плюс смужки

Новинка! 100% натуральний та безпечний препарат! Українське виробництво! 10 смужок. Діюча речовина: ефірні олії. Дозування: 2 смужки на сім'ю
Ціна:49,00 грн.
Опис ЕКО ПЛЮС для лікування й профілактики варроатоза й акарапідоза бджолиних родин. Це екологічно чистий лікарський акарицидний препарат у формі пластин зі шпону, що містить наступні діючі речовини:чебрецева ефірна олія,коріандрова ефірна олія,мятна ефірна олія,олія полину гіркого,ялівцева ефірна олія,пихтова ефірна олія.
Має репелентну і яскраво виражену акарицидну дію. Дерев'яні пластини Еко плюс (250х20х1) герметично впаковані в пакети з полиетилену й фольги по 10 шт у кожному. Застосовують еко плюс із розрахунку 2 пластини на 10-12 гніздових рамок з розміщенням між 3-4 і 7-8 рамками й 1 пластину на 6 гніздових рамок з розміщенням у центрі гнізда. Залишають у гнізді від 3 до 30 доби залежно від кількості розплоду. При цьому слід враховувати більш тривалу пролонговану дію даного препарату в силу природи випару масел, тобто концентрація діючої речовини в гнізді зберігається значно довше. Строк придатності препарату при дотриманні всіх умов зберігання 5 років.
Проведені випробування еко плюс показали його надійність і ефективність, опадання кліща на рівні 98-99%.
Побічних явищ і ускладнень у бджіл при використанні препарату відповідно до інструкції не спостерігається.
Тривале застосування еко плюсу не приводить до виникнення резистентних популяцій кліщів.
Поява даного препарату також продиктована необхідністю початку виробництва засобів боротьби з використанням натуральних компонентів, забезпечуючи тим самим гарантовану якість одержуваної медової продукції.