0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Оксивіт порошок

5 гр., 5 гр. - на 10 доз. Апі-Сан, Росія
Ціна:20,00 грн.
Опис Оксивит пригнічує активне розмноження різних грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів. Призначається при різних бактеріальних хворобах бджолосімей, відмінно допомагає від американського і європейського гнилизну. Випуск відбувається у вигляді 10-ти картонних смужок, що володіють бактеріостатичною дією.
Застосування й дозування:
Обробку слід проводити до активного медозбору та після відкачки меду. Перед проведенням лікування, хворі родини варто відсадити у чисті вулики, попередньо вилучивши уражений хворобою розплід. При необхідності потрібно посадити здоровішу плодову матку, а гнізда утеплити й трохи Зменшити.
Смужку, просочену препаратом, варто рівномірно розташувати в місці розміщення розплоду, з розрахунку: 1 картонна смужка на 6 вуликів. Обробки з метою лікування розплоду слід повторювати до зникнення клінічної картини поточного захворювання, а це майже завжди 2-4 рази, раз в тиждень. Проліковувати всі уражені бджолосім'ї на пасіці.
Після останньої обробки мед можна відкачувати через десять днів. При роботі потрібно дотримувати правил власної безпеки й особистої гігієни.