0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Нозетом

1 пакет 20 г, 20г - 10 доз. Росія
34,00 грн.
Ціна:29,00 грн.
Опис Інструкція із застосування препарату Нозетом
Склад і форма випуску: Комплексний препарат, до складу якого входять — морська сіль, сухий часник, кислота аскорбінова, глюкоза. Являє собою порошок світле — жовтого кольору, зі слабким специфічним заходом, розчинний у воді. Розфасовують у пакети по 20 г (10 доз).
Фармакологічні властивості: Нозетом є препаратом широкого спектру дії з високою активністю відносно збудників протозойних інвазій (Nozema apis) і облигатних анаеробных бактерій. Забезпечує надійний лікувальний ефект при супутніх патогенних і умовнопатогенних шлунково-кишкових бактеріальних інфекціях.
Показання: Нозематоз бджіл.
Дози й спосіб застосування: Препарат згодовують бджолам з канді або із цукровим сиропом з розрахунку 2 г на одну бджолосім'ю силою 10 вуличок. При лікуванні бджіл у ранньо-весняний період ( до обльоту) нозетом добавляють у медово-цукрове тісто (канді) з розрахунку 5 г препарату на 10 кг канді й згодовують бджолам по 0,5 кг лікувального канді на родину. При лікуванні бджіл після весняного обльоту 20 г препарату розчиняють в 100 мл теплої води й змішують із 10 л цукрового сиропу, приготовленого в співвідношенні 1:1. Лікувальний сироп згодовують бджолам двічі з інтервалом в 5 днів, наливаючи його у верхні годівниці з розрахунку 1 л на 1 сім'ю. Одночасно з лікуванням родин по можливості заміняють маток на здоровіших та плодовитіших, проводять дезінфекцію вуликів, стільників і робочого инвентарю згідно з інструкцією по дезінфекції на пасіках.
Побічні дії:У рекомендованих дозах не спостерігаються.
Протипоказання: Не встановлені.
Особливі вказівки: Мед, отриманий від родин бджіл, оброблених Нозетомом, використовують у їжу на загальних підставах.
Умови зберігання: У сухому, захищеному від світла місці при температурі від -10 до +30 °С.
Термін придатності: 2 роки.