0 товар
Разом : 0,00 грн.

Ваш кошик порожній !

оновити
A+ A A-

Екопол, 10 смужок

100% натуральний. Можна використовувати під час медозбору. Дозування: по 2 смужки на вулик. Агробіопром. Росія
Ціна:100,00 грн.
Опис

Екологічно чистий препарат для бджіл для лікування й профілактики варроатоза й акарапидоза бджіл (смужки з ефірними маслами).Склад:масло м'яти,ментолу,поліні,коріандру.
Препарат для бджіл для боротьби з варроатозом і акарапидозом бджіл (смужки з ефірними маслами).
Проведені випробування Екопола показали його надійність і ефективність, опадання кліща на рівні 98-99%.

Інструкція із застосування Екопол

Опис
Екопол - це екологічно чистий лікарський акарицидний препарат у формі пластин з лущеної шпони розміром 200x20x0,8мм, що містять у якості діючого речовини ефірні масла тимьяна, полині гіркої, коріандру й м'ятне масло з високим змістом ментолу. Дерев'яні пластини Екопола герметично впаковані в пакети з полиетилена й фольги по 10 шт у кожному.

Дія
Ефірна масла, що входять до складу Екопола мають яскраво виражену акарицидну і репеллентну дію проти варроатоза, акарапидоза й воскової моли. При застосуванні Екопола ліквідуються не тільки вищевказані захворювання, але й інші патогенні для бджіл мікроорганізми. Застосування Екопола не приводить до появи резистентних популяцій кліщів.

Застосування
Екопол застосовують із розрахунку 2 пластини на 10-12 гніздових рамок. У слабких родинах підвішують одну пластину між 3-ю і 4-ю рамкою, у сильній - одну пластину між 3-ю і 4-ю, другу — між 7-ю і 8-ю рамкою. Невеликим родинам і нуклеусам (6 рамок) досить у центрі гнізда однієї смужки. Залишають у гнізді від 3 до 30 доби залежно від кількості друкованого розплоду, закліщенності й інтенсивності опадання кліща. При цьому слід ураховувати більш тривалу пролонговану дію Екопола в силу природи випару ефірних масел, тобто концентрація діючого речовини в гнізді зберігається значно довше. При невисокій закліщенності й нетривалому використанні смужок, після витягу з вулика герметично їх упакувати й при необхідності використовувати повторно.
Побічних явищ і ускладнень у бджіл при застосуванні Екопола відповідно до інструкції не спостерігається.
Тривале застосування Екопола не приводить до виникнення резистентних популяцій кліщів.

Зберігання
Строк придатності препарату при дотриманні всіх умов зберігання 2 року.

Додаткова інформація
Екопол також успішно бореться з восковою міллю. Екопол успішно профілактує і вбиває дорослих метеликів воскової молі в гнізді. Одночасно відбувається противірусна й антибактеріальна «санація» мікроклімату гнізда.

Виробник: ЗАТ Агробиопром, Росія.

Упакування: 10 смужок у герметично закритих пакетах з фольги.